Gönderen Konu: Çağatay Abi'ye İstek  (Okunma sayısı 3035 defa)

Çevrimdışı Kadir Can

• Üye
    • Profili Görüntüle
Çağatay Abi'ye İstek
« : 28 Oca 2010, 21:31:59 Prş »
Abi ben derslerini okudum.İyici öğreniyorum artık C'yi.Senden isteğimiz,son ders notunda yazdıklarını da yazman:).Daha doğrusu yeni dersler de yazman.İsterse 1 ders 1 sene sürsün.Lütfen abi,senin gibi anlatanı bulamayız.

Siz ne diyorsunuz?

Çevrimdışı sinan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çağatay Abi'ye İstek
« Yanıtla #1 : 28 Oca 2010, 21:46:15 Prş »
iyi fikir bende dersleri yeni bitirdim. diğer kitaplar garip geliyor. onları beğenmedim. bence de yeni dersler güzel olur ama tek işi bize C öğretmek değil ki bir sürü işi vardır. isteğimiz biraz fazla oluyor gibi geldi.

Çevrimdışı Kadir Can

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Oca 2010, 21:56:56 Prş »
iyi fikir bende dersleri yeni bitirdim. diğer kitaplar garip geliyor. onları beğenmedim. bence de yeni dersler güzel olur ama tek işi bize C öğretmek değil ki bir sürü işi vardır. isteğimiz biraz fazla oluyor gibi geldi.
Kardeş dediklerin çok doğru.Ama ben mesajımda isterse bir yıl sürsün dedim.Sadece ders eklemesi yeterli.

Çevrimdışı Çağatay ÇEBİ

• Çağatay ÇEBİ
  • Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
    • Özgür Yazılım Sayfaları
« Yanıtla #3 : 03 Şub 2010, 13:36:58 Çrş »
Merhaba,

Zaman probleminden malesef böyle bir şeye girişmem çok zor. Şu an ağırlık verebileceğim tek konu Oracle. Ama bunun dışında bir şeyler yapabilecek olsam bu C değil, Java olurdu. Çünkü C'deki derslerin belirli bir seviyeye gelmek için yeterli olduğunu düşünüyorum. Java ise çok az ve yetersiz. Gerçi son zamanlarda Canburak TÜMER bayrağı benden devraldı, o devamını getirecek diye umut ediyorum.
Her akşam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
--
http://www.cagataycebi.com

Çevrimdışı Ases

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel Sitem
« Yanıtla #4 : 03 Şub 2010, 13:53:18 Çrş »
Getirmeyi planlıyorum Çağatay abi. Sadece şu sıralar yoğun bir döneme girdim. Doğru bir zaman yönetimi ile rahata çıkarsam mutlaka devam edeceğim.
http://www.canbu.info - Benim blogum, benim fikirlerim, benim dünyam...
----------------------------------------------------------------------------
There is a crack in everything, that's where the light gets in.

Çevrimdışı Kadir Can

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Şub 2010, 17:09:30 Çrş »
Çağatay Abi sen ne dersen odur.O zaman Java'ya başlasam zorluk çekmem herhalde değil mi?

Çevrimdışı ysbilgin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Şub 2010, 00:57:09 Prş »
Bilkent Üniversitesi Bilg. Müh. bölümünde algoritmadan sonra direk java ile başlıyorlar.
Yani hiç bilgin olmasa bile java ile başlayabilirsin.
Ama c sözdizimine aşina olman büyük avantaj.
En azından yeni başlayan hatalarına (noktalı virgülleri unutmak gibi) düşme oranın azalır.

Çevrimdışı OmerFaruk

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • omerfarukkelek
« Yanıtla #7 : 21 Şub 2010, 22:54:10 Paz »
Çağatay Abi Java Dersleri Ne zaman Başlar.Son Dersini sabırsızlıkla bekliyorum.
Yalan dünyanın yalan işlerini yalandan yapıyoruz...