Gönderen Konu: Canlı Radyo Dinleme Sorunu!  (Okunma sayısı 3072 defa)

cgrknyl

• Ziyaretçi
Canlı Radyo Dinleme Sorunu!
« : 08 Oca 2009, 00:14:59 Prş »
Sevgili arkadaşlar, internetten canlı radyo dinleyememe gibi sorunlar oluyor bazı arkadaşların..Benim de başıma gelmişti ama şimdiye kadar kimse bu sorunu çözemedi..Formattan sonra düzelmişti sanırım tam hatırlamıyorum..Geçenlerde aynı sorun yine bir arkadaşın başına gelmiş.Sorun şu;
Dinlemek istediğimiz radyonun,canlı dinle butonuna bastığımızda ekrana gelen küçük media player hazır diyor ama çalmıyor..Bu sorun nasıl çözülebiliri?Yardımcı olabilecek birileri var mı?Herkese şimdiden teşekkür ederim..

Çevrimdışı Ases

• Admin
  • Üye
    • Profili Görüntüle
    • Kişisel Sitem
Ynt: Canlı Radyo Dinleme Sorunu!
« Yanıtla #1 : 08 Oca 2009, 00:56:05 Prş »
Bu genelde bir bağlantı sorunu oluyor. Ve en basitinden pencereyi açıp kapamak bile yeterli olabiliyor bu durumlarda. En azından ben bugüne kadar hep bu şekilde halledebildim. Ancak sorun sunucudaysa daha sonra denemek lazım dinleme işini.
http://www.canbu.info - Benim blogum, benim fikirlerim, benim dünyam...
----------------------------------------------------------------------------
There is a crack in everything, that's where the light gets in.

sezaydurmus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Oca 2009, 02:39:36 Paz »
EXA Radyo diye bi program var bu program sayesinde dinlemek istediğin radyonun internet sitesine girmene gerek yok hepsi programın içinde var eğer yoksa da kendin eklersin üstelik program çok kullanışlı winampa gerek de yok sesi de çok iyi veriyo.  8)

Çevrimdışı aylin50

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Nis 2018, 15:48:02 Pzt »
Artık program yerine uygulamalardan ve online canlı sitelerden dinleyebilirsiniz. EXA Radyo programı hala aktif olarak  çalışıyor diye biliyorum. İsteyenlerde online mobil ve pc den https://www.radyodinletv.com/ adresinden istediğiniz bütün radyoları dinleyebilirsiniz.