Genel > Site Üzerine...

Teşekkür ve istek

(1/1)

TaylanOzcan:
Her yerinden reklam fışkıran sitelerin aksine, böyle karşılıksız paylaşım yapan ve yaptığı işte de son derece başarılı olan, son derece açık ve anlaşılır bir anlatıma sahip yazılım derslerini bizimle paylaşan sayın Çağatay Çebi, kendi adıma size teşekkürü bir borç bilirim. Eminim benim gibi bu işe yeni başlayan birçok kişiye yardımcı olmuştur paylaştığınız dersler. Özellikle C dili derslerinizin bana çok büyük yardımı oldu. Sizin anlatımınıza öyle alıştım ki, internetten bulduğum C++ derslerinin hiçbirini yeterli bulamadım. C derslerini paylaşımızın üzerinden epey bir süre geçmiş fakat acaba ileride C++ dersleri veya daha farklı dillere ait dersleri de paylaşmayı düşünüyor musunuz? Sizden C++ da öğrenmek isterim.  :)

Çağatay ÇEBİ:
Merhaba,

Öncelikle teşekkür ederim. Böyle güzel sözler duymak insanı mutlu ediyor.

C++ anlatım konusuna gelirsek, bu tamamen zamana bağlı bir durum. Siteyi ilk açtığımda, yazı yazmaya çok daha fazla zaman ayırabiliyordum. Ama maalesef şu sön dönemler, kendime bile zaman ayıramıyorum. Özellikle çalışma hayatından geriye fazla bir şey kalmıyor. Bu nedenle, "Yardım Aranıyor" başlığı altında bir duyuru yapmıştım. Daha fazla zamana sahip, azimli arkadaşların desteğine her zaman ihtiyacımız var. Ara ara bu tarz e-mail'ler alıyorum ama devamı gelmiyor.

Çağatay

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git