Gönderen Konu: JAVA Dersleri Konusunda Yardım  (Okunma sayısı 1949 defa)

Çevrimdışı GhosTR

• Üye
    • Profili Görüntüle
JAVA Dersleri Konusunda Yardım
« : 24 Mar 2014, 19:23:37 Pzt »
merhabalar iyi forumlar benim birkaç sorum olacaktı

ilk soru Cağatay hocamıza hocam sitedeki Java derslerinin devamı gelicekmi yoksa hepsi bu kadarmı ben araştırdımda baya bi çok ders var Java konusunda eğer bu kadarsa ben başka kaynaklardan yararlanıcam yok eğer devamı gelicekse ben sizi beklerim anlatımlarınızı çok güzel ve anlaşılabilir buluyorum umarım devamı gelir

diğer sorularımda bu konuyu gören herkeze ben şimdi Java derslerinin 1. kısmındaki JDK kurulum olayını anlamadım dersteki linkten en güncel JDK yı indirip kuruyorum ama bunu Eclipse bir türlü tanıtamıyorum lütfen yardım edin

birde ben Java'yı Android programlama için öğrenmek istiyorum ve sanırım bunu  için J2ME yi kurmam gerek ama ben Java'nın sitesinden J2ME ile ilgili hiçbirşey anlamadım burdan hangi dosyayı indirmem gerek yardımcı olabilirmisiniz?

son olarak derslerin 2. kısmında Eclipse ilgili birşeyler anlatılıyor ben en son sürüm Eclipse'i indirdim ama resimlerde olan alanlar bendeki Eclipse'de yok bunun için bende Çağatay hocamızın dersi yazarken  kullanmış olduğu Eclipse versiyonunu kullanmak istiyorum bilen varsa kaçıncı version olduğunu yazabilirmi

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR