Gönderen Konu: Masaüstü tamiri, ultrabook ve pc parçaları site isteği ve program  (Okunma sayısı 1648 defa)

Çevrimdışı Abdullah Enes_15

• Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar size 3 konuda sorum olacak.
1) Ben de 2 tane masaüstü pc var. ikisinde de ayrı ayrı sorunlar var şimdi size soruyorum cevap veririseniz sevinirim. İlk benim eski pcden başlıyım. 2sinde de ortak sorun ekran gelmiyor tekinde devamlı "biip" sesi geliyor neden anlamadım. Nedendir acaba? Diğer pcden de hiç ses gelmiyor, HDD ışığı yanmıyor ve ekran da gelmiyo. Acaba işlemci veya anakart mı bozuk? HDD bozuk onu biliyorum değiştireceğim ama HDD bozuk diye anakartı da mı yakmıştır?  :eek:  :o
2) İki masaüstüm var demiştim tekini satıp Ultrabook almayı düşünüyorum bildiğiniz ucuz bi site varsa söylermisiniz? sadece laptop satması gerelmez masaüstünün ekran kartını da yükselticem bildiğiniz hepsiburada.com cimri.com ve sahibinden.com dan başka site varsa söylerseniz sevinirim.  ;)
3) Bana yarıyabilecek her türlü programları söylmenizi istiyorum. Ne varsa. Ne işine yarıyacak gibi bi şey sorarsanız ben pc mühendisi olmak istiyorum daha lisedeyim program öğrenmeye ve Dev-C++ gibi bir çok programı şimdiden öğrenmem lazım. :D
          Şimdiden Teşekkürler...Şuan ki anakarım: biostar g31d-m7 TE
« Son Düzenleme: 17 Tem 2012, 15:03:00 Sal Gönderen: Abdullah Enes_15 »
Asphyxia_Enes